Росія потай надіслала США лист із пропозиціями щодо Сирії – Reuters

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

План РФ дістав "крижаний прийом" у Вашингтоні.

Росія використала канал зв'язку, що ретельно охоронявся, з вищим генеральним штабом Америки, аби зробити пропозиції щодо Сирії двом колишнім противникам "Холодної війни".

Про це повідомляє Reuters із посиланням на урядову доповідну записку США.

Так, глава Генштабу Росії Валерій Герасимов 19 липня надіслав листа голові Об'єднаного комітету начальників штабів генерал-майору Джозефу Данфорду з пропозиціями щодо відновлення Сирії. Йшлося про співпрацю у відновленні Сирії та репатріації біженців.

У пропозиції Росії стверджується, що сирійському режиму не вистачає устаткування, палива, інших матеріалів і коштів, необхідних для відновлення країни і приймання біженців, що повертаються додому.

Наголошується, що план РФ дістав "крижаний прийом" у Вашингтоні. А США могли б підтримати такі ініціативи лише у разі можливості політичного вирішення конфлікту в Сирії і проведення виборів під спостереженням ООН.

За словами видання, пропозиція Москви ілюструє те, як Росія, допомагаючи переламати перебіг війни на користь сирійського президента Башара Асада, чинить тиск на Вашингтон, щоб допомогти у відновленні районів, які перебувають під контролем режиму. Це, ймовірно, може ще більше зміцнити владу Асада.

Нагадаємо, президент Сирії Башар Асад пророкує кінець війни в країні, яка триває вже сім років, заявивши власній армії, що "перемога наближається".Наприкінці свого виступу, під час якого він називав свою армію "прикладом наслідування націоналізму та жертовності", Асад зазначив, що "перемога буде здобута найближчим часом".

ВідеоТрамп озвучить Путіну свої пропозиції щодо вирішення ситуації в Сирії

Президент США під час зустрічі з російським колегою спробує домовитися з ним по Сирії. Мова йтиме про території, які контролюють підтримувані Америкою сирійські повстанці, і на які веде наступ армія Асада. Дональд Трамп може запропонувати передати ці землі сирійській владі в обмін на вільний вихід сил опозиції до інших регіонів. 

Трамп озвучить Путіну свої пропозиції щодо вирішення ситуації в Сирії

Вибір редакції