Бухгалтерка екс-радника Януковича Манафорта зізналася в підробці документів

Натомість Манафорт сприяв зменшенню її податкового тягаря.

Бухгалтерка Пола Манфорта, який був політтехнологом Віктора Якуновича, пішла на угоду зі слідством і зізналася, що брала участь в підробці документів.

Про це повідомляє інформагентство Reuters.

На засіданні федерального суду вона розповіла, що допомагала Манафорту з підробкою фінансових звітів і датуванні заднім числом інших документів.

За словами бухгалтерки, вона діяла на прохання Манафорта і його бізнес-партнерів, які натомість сприяли зменшенню її податкового тягаря. За інформацією агентства AP, мова йде про приховування доходу з іноземних джерел на суму 900 тисяч доларів.

Нагадаємо, Полу Манафорту, колишньому піарникові Віктора Януковича та екс-керівнику виборчого штабу Трампа, у США висунуті 12 звинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це начебто робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. Водночас останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язки з Манафортом.