Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія повернеться до Європи, і ми до цього доживемо – Ходорковський

Олігарх не вважає вибори до Держдуми, що відбулися, легітимними.

Засновник руху "Відкрита Росія", російський олігарх Михайло Ходорковський не вважає вибори до Держдуми, що нещодавно відбулися, легітимними.

"З подивом почув нещодавно заяви деяких західних коментаторів про те, що нещодавні вибори у Росії були прозорими. І відповідно нинішня влада, на їхню думку, легітимна. Що за дурниця?" - сказав Ходорковський на першому Форумі Бориса Нємцова у Берліні, передає "Укрінформ".

Олігарх запевняє, що вибори відбулися "за допомогою 15 відсотків громадян, з яких 5 мільйонів - чиновники, армія та спецслужби, а 11 млн - залежні бюджетники", через яких російський президент "знову надав собі право змінювати Конституцію, витрачати гроші на варварські бомбардування Алеппо, витрачати гроші на постачання зброї для вбивства тисяч українських громадян, на скасування договору щодо утилізації плутонію".

Ходорковський заявив про необхідність підготувати план реформ і кадри для їхньої швидшої реалізації після падіння режиму - кадри, які мають досвід політичної комунікації, зокрема участі у виборах.

"Ми повинні пояснювати, що нинішня криза - і економічна, і політична - не випадковий збіг обставин. Це неминучий результат монополізації усіх сфер життя країни", - підкреслює діяч.

Засновник "Відкритої Росії" впевнений, що його країна увійшла в перехідний період. Але крім повалення нинішнього режиму необхідно докласти ще багато зусиль до повернення до європейського вектору.

"Росія повернеться до себе самої, а значить повернеться до Європи. І ми до цього доживемо", - цими словами Ходорковський закінчив свій виступ.

Нагадаємо, 18 вересня Москва вперше організовувала вибори до свого парламенту на окупованих українських територіях – в Криму і Севастополі. Україна відмовила Росії в організації виборів на своїй території. Відмова стосується і російських дипломатичних представництв – посольства і консульств. Також, рішення України про цілісність і суверенітет підтримали й інші країни - Румунія, Латвія, Швеція, Франція та низка інших країн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції