Перейти до змісту
Росія заявила про зміну дати окупації Криму

У РФ запевнили, що готові взяти відповідальність за дотримання прав людей на півострові від 18 березня 2014 року.

Російська Федерація під час засідання у Європейському суді з прав людини змінила офіційну позицію щодо дати, від якої вона окупувала кримський півострів (раніше РФ заявляла, що контроль над Кримом отримала 21 березня 2014 року - прим.ред.).

Про це повідомляє "Європейська правда", посилаючись на заяву уповноваженого Росії при ЄСПЛ Михаїла Галперіна.

"До 18 березня всю відповідальність за дотримання прав людини несе Україна", - пояснив він.

Таким чином Росія погодилась визнати свою відповідальність за дотримання прав людини в Криму, починаючи від 18 березня 2014 року.

Водночас Галперін не пояснив, яким чином на півострові почала діяти російська влада.

Відео Рішення про анексію Криму ухвалив особисто Путін у ніч проти 23 лютого 2014 року

Про це розповів колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов у суді щодо державної зради Віктора Януковича. Політик також заявив, що сумнозвісні 15 мільярдів доларів позики від Росії були спробою банального підкупу Януковича та його оточення.

Рішення про анексію Криму ухвалив особисто Путін у ніч проти 23 лютого 2014 року

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України офіційно встановила дату початку російської окупації півострова Крим - 20 лютого 2014 року. Своєю чергою Росія визнавала свій контроль над Кримом від 21 березня 2014 року.

16 березня 2014 року у Криму відбувся псевдореферендум, якому передувало захоплення Ради Криму, українських військових об'єктів і кораблів російськими військовими, так званими "зеленими чоловічками".

Після цього учасникам "референдуму" за президента РФ у Криму почали роздавати пам’ятні медалі та нагороди "За повернення Криму". Наприклад, така є в колишнього керівника відділення російського державного інформагентства "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, якого серед інших 35 осіб Україна видала Росії 7 вересня, щоб повернути бранців Кремля.

Зокрема, у Севастополі причетні до проведення нелегітимного голосування отримали медаль із листівкою, на якій вказано, що це "в пам'ять про "референдум" у місті-герої Севастополі 16 березня 2014 року".

Відео У мережі продають медалі, якими нагородили учасників анексії Криму

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин