Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росіяни вже сприймають війну на Донбасу як свій головний біль - опитування

Однак вони не проти приєднати окуповані території за кримським сценарієм.

Всеросійський центр вивчення громадської думки провів чергове опитування серед населення Росії, яке показало, що росіяни сумніваються у доцільності гуманітарних конвоїв, а цікавість до долі українського Донбасу стабільно знижується.

Про це повідомляє "Коммерсант".

Більшість опитуваних вважають, що Росія повинна визнати незалежність самопроголошених "ДНР" та "ЛНР" або взагалі не втручатися і дотримуватися нейтралітету. 

На думку соціологів, такі результаті викликані "рутинізацією конфлікту" та тривалою економічною кризою в країні. Однак на думку гендиректора ВЦВГД Валерія Федорова, росіяни не проти залучення Донбасу до Росії за кримським сценарієм, ніж залишити його у складі України.

Зазначається, що падає кількість прихильників продовження широкомасштабної гуманітарної допомоги "ДНР" і "ЛНР". Якщо в січні 2015 року 78% росіян вважали, що гуманітарні конвої з продуктами і медикаментами "скоріше варто" направляти на Донбас, то тепер так думають 64%. І навпаки, півтора року тому 15% опитаних вважали, що гуманітарні конвої направляти "скоріше не слід", то тепер так вважають 27% опитаних.

"Якщо два роки тому події в Донбасі сприймалися перемогою добра над злом, то тепер сприймаються як джерело головного болю", - говорить президент фонду "Петербурзька політика" Михайло Виноградов про зміну настроїв у суспільстві.

Він також додає, що в Росії негативно ставляться до біженців з Донбасу, адже вони нібито отримують допомогу, яка "вище не тільки допомоги російського безробітного, але іноді і середньої зарплати в глухій російській провінції".

Раніше росіяни розповіли, що найбільше їх не влаштовує в країні. Виявилось, що корупція їх почала хвилювати менше.

Відео Колона з сімдесяти вантажівок вирушить з Донського рятувального центру на Донбас

Залиште свій коментар

Вибір редакції