Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росії пророкують жорсткі соціальні вибухи

Перемога Путіна на виборах призведе до сильного громадського протистояння.

Якщо Володимир Путін знову стане президентом Росії, країна дійде до жахливих соціальних вибухів і опиниться в руках зовсім не тих людей, яким вона належить, заявила довірена особа кандидата в президенти Геннадія Зюганова Любов Швець.

Інший кандидат у президенти мільярдер Михайло Прохоров взагалі вважає, що в країні може відбутися громадянська війна в разі, якщо влада і протестні групи не підуть один одному назустріч.

Як відомо, вибори президента РФ відбудуться 4 березня. Як в Росії, так і на Заході мало хто зі спостерігачів сумнівається, що крісло в Кремлі втретє обійме Володимир Путін.

Наразі за даними опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки, Путіна на виборах президента готові підтримати 43% москвичів і 47% петербуржців, а Прохорова - 12% і 11% відповідно.

Далі йдуть голова КПРФ Геннадій Зюганов (8% і 5% відповідно), лідер ЛДПР Володимир Жириновський (6% і 5% відповідно), засновник партії "Яблуко" Григорій Явлінський (по 5%) і лідер "Справедливої ​​Росії" Сергій Миронов (4% і 5% відповідно).

Залиште свій коментар

Вибір редакції