Російське видання оштрафували за публікацію про "Правий сектор"

Видання також публікувало розслідування про старшу дочку Володимира Путіна.

Російський журнал "Новое время" був оштрафований на 44 тисячі рублів після публікації своїх матеріалів про "Правий сектор", які суперечили законам Росії.

Журнал "Новое время" і його головний редактор Євген Альбац були оштрафовані в зв'язку з порушенням попередження Роскомнадзора, повідомляє Meduza.

Пресненський суд Москви ухвалив, що виданням була порушена стаття "Зловживання свободою масової інформації" і в зв'язку з цим призначив адміністративне покарання у вигляді штрафу в 4 тисячі рублів для Альбац і 40 тисяч рублів - для ТОВ "Новий час".

Раніше Роскомнаглядом було винесено попередження журналу "Новое время" у зв'язку з їх публікацією "Лише б не було війни" в січневому номері. У цьому номері видання згадувало організацію "Правий сектор" без зазначення, що вона є екстремістською і забороненої на території РФ.

Попередження було винесено ще 21 січня, але відомо про нього стало тільки 1 лютого, саме в цей день вийшла нова публікація розслідування про старшу дочку президента Росії Володимира Путіна - Марію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: