Російські інформаційні портали зафіксували поблизу Криму американський безпілотник

Російські інформаційні портали зафіксували поблизу Криму американський безпілотник

Припускають, що безпілотник міг спостерігати і за подіями на Донбасі.

Стратегічний безпілотник ВПС США RQ-4 Global Hawk здійснив розвідувальний політ близько Криму, наближаючись до нього з боку материкової України і Чорного моря.

Про це в неділю, 16 жовтня, повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на портали, які відстежують пересування військової авіації.

Згідно з їхніми даними, 15 жовтня літальний апарат вилетів з бази Сигонелла на Сицилії. Спочатку він підлетів до анексованого півострову із заходу, з боку Чорного моря, на висоті 15,5 тисячі метрів. Потім безпілотник увійшов в повітряний простір материкової України в районі Миколаївської області та продовжив рух на схід через Херсон і Мелітополь.

" Так, перебуваючи в районі Мелітополя, він на 217 кілометрів наблизився до лінії розмежування під Донецьком, - зазначили у видавництві "Інтерфакс".

За даними агентства, Global Hawk може вести розвідку безперервно до 30 годин на висоті 15-18 тисяч метрів.

У серпні повідомлялося, що американський безпілотник RQ-4 Global Hawk отримає вдосконалені станції наземного управління. Відповідний контракт сумою на 104 мільйони доларів був підписаний розробником комплексу - компаній Raytheon, з підприємством Northrop Grumman

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів