Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російських найманців після Сирії відправляють воювати до Судану – BBC

Деякі росіяни вже повернулися з важкою формою малярії.

Найманці з російських приватних військових компаній почали брати участь у військовому конфлікті в Судані на боці уряду Омара Башира.

Про це повідомляє Російська служба Бі-бі-сі з посиланням на керівника однієї з ПВК і колишніх найманців, що воювали на Донбасі.

"Я чув, що люди туди поїхали і вже навіть повернулися з важкою формою малярії", - розповів керівник приватної військової компанії "РСБ-Груп" Олег Криніцин. При цьому він заявляє, що співробітники його компанії не беруть участь у суданському конфлікті і "перебувають на місцях своєї дислокації".

"У нас інтереси там є, але ми там не воюємо і не беремо участь. Там уповільнений прикордонний конфлікт", - сказав Криніцин.

Колишній ватажок бойовиків "ДНР" Ігор Гіркін також розповів Бі-бі-сі, що чув про відрядження російських найманців до Судану. Кілька днів тому він також докладно написав про це на своїй сторінці у "ВКонтакте".

"Все більше підтверджень того, що "наступна зупинка" в заморських пригодах намічається на Судан. Типу, в Сирії "скоро перемога", а "забаривать" міжнародний тероризм десь обов'язково треба",- написав Гіркін. За його інформацією, ПВК "Вагнер" вже готується до відправки в Африку.

Нагадаємо, наприкінці листопада президент Судану Омар Аль-Башир зустрівся в Сочі з російським президентом Володимиром Путіним і попросив його про допомогу у захисті від "агресивних дій" Сполучених Штатів Америки. Він додав, що Судан зараз модернізує збройні сили і сподівається, що Росія буде сприяти таким реформам в африканській країні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції