Російський опозиціонер пообіцяв повернути Україні Крим і зупинити війну на Донбасі

Касьянов каже, що законність має бути відновлена.

Опозиційний політик Михайло Касьянов готовий повернути Крим Україні в разі приходу його політичної сили до влади в Росії. За його словами, економічна ситація та санкції Заходу змушують Володимира Путіна послабити тиск на опозицію на майбутніх виборах, тому в демократичних партій з'являється шанс потрапити у високі кабінети, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Війну в Донбасі в такому разі Касьянов обіцяє закінчити за один день. А також розпочати перемови про те, як відновити законний статус українського півострова, що нині контролюється російською владою.

"Це було незаконно, це була анексія. Тому законність має бути відновлена. Ми сядемо за стіл переговорів з обраним українським урядом і будемо все це обговорювати. Я не бачу жодних проблем для відкритого обговорення. Я готовий повернути Крим Україні", - запевнив голова російської партії "Парнас".

Місяць тому очільник Чечні Рамзан Кадиров опублікував загрозливе відео з Касьяновим. Опозиційний політик був у прицілі. Пізніше сервіс Instagram видалив це відео.

Російський опозиціонер Касьянов готовий повернути Крим Україні

В разі приходу його політичної сили до влади в Росії. Про це політик заявив в інтерв’ю “Радіо Свобода”. За його словами, економічна ситуація в Росії та тиск Заходу змушує Путіна послабити тиск на опозицію на майбутніх виборах, і в демократичних партій з’являється шанс потрапити у високі кабінети. Війну в Донбасі в такому разі Касьянов обіцяє закінчити за один день, і розпочати перемови щодо повернення Криму до складу України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: