Розлючені чабани взяли штурмом парламент Румунії

Пастухи вимагали не втручатися в особливості їхньої справи.

Тисячі румунських пастухів прорвалися до парламенту своєї країни, щоби захистити своїх чотирилапих помічників. Новий закон передбачає, що кількість пастуших собак має бути обмежена, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Депутати вирішили, що кожен чабан має право на трьох вівчарок, щоби випасати свою отару в горах. І лише на одну, якщо йдеться про рівнину.

Учасники протесту приголомшені втручанням парламентаріїв у справу їхнього життя. Після сутичок із поліцією чабани таки домоглися зустрічі із законодавцями. Ті пообіцяли виправитися.

Востаннє велелюдні акції протесту в Бухаресті відбувалися на початку листопада. Тоді люди вийшли з обуренням через трагедію в нічному клубі та вимагали відставки уряду.

Тисячі румунських пастухів прорвалися до парламенту

Аби захистити своїх чотирилапих помічників. Новий закон передбачає, що кількість пастуших собак має бути обмежена. Депутати вирішили, що кожен пастух має право на трьох вівчарок, аби випасати свою отару в горах, і лише одну - якщо йдеться про рівнину. Учасники протесту - багато хто вбраний у вовчі шкури - такими нововведеннями приголомшені. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: