Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від стихії вже загинули щонайменше 30 осіб.

В Італії вже тиждень лютує руйнівна негода. За даними місцевої влади, стихія забрала щонайменше 30 людських життів. Серед загиблих було кілька дітей. Річки виходять з берегів, дороги перекриті, а рятувальники щоденно отримують сотні викликів через погодні умови. У країні готуються оголосити надзвичайний стан. Зокрема, під особливий контроль у вівторок взято річку По у Турині, де через дощі рівень води піднявся майже на метр.

Влада каже про мільярдні збитки. У багатьох регіонах оголошено штормові попередження, сотні шкіл закрито. Найвищий рівень штормового попередження станом на понеділок оголошено в областях Лігурія, Ломбардія, Фріулі, Венето і Тренто на півночі країни та Абруццо в центральній частині, а також на Сицилії.

Фотогалерея В Італії через сильну негоду 70 відсотків Венеції опинилися під водою, є перші загиблі (16 фото)

29 жовтня, влада італійської Венеції заявила, що 70 відсотків міста опинилися під водою, висота стояння якої піднялася до позначки 149 сантиметрів над рівнем моря. Місто, що пронизане каналами, через погодні умови часто зазнає підтоплень, але нинішній рівень води є вкрай високим.

ВідеоЗатоплена Сицилія: через негоду на італійському острові загинули 12 осіб

Майже три десятки загиблих - в Італії підрахували, скільки саме людей стало жертвами руйнівної стихії. Від потужних повеней країна потерпає майже тиждень. І негода не зменшує сили, лише на вихідних повінь на італійському острові Сицилія забрала 12 життів. 

Затоплена Сицилія: через негоду на італійському острові загинули 12 осіб

Залиште свій коментар

Вибір редакції