Садовий про шанси Львова провести "Євробачення 2017": Рішення буде політичним

Очільник міста розповів, за яких умов Львів може прийняти міжнародний пісенний конкурс.

Мер Львова Андрій Садовий, який оцінив шанси Львова на проведення "Євробачення 2017", розповів, де, на його думку, відбудеться пісенний конкурс, йдеться у "Світському житті".

Як відомо, за право приймати "Євробачення 2017" змагаються Львів, Одеса, Херсон, Дніпро та Київ.

"Я думаю, що рішення буде політичним. Яке рішення прийме президент, таке воно і буде. Ми до цього спокійно ставимося. Звичайно, що Львів має багато своїх переваг. Але вступати в конкуренцію в такий час дуже складно. Тому що, якщо не розуміють, тоді сорі", - пояснив Садовий.

Також мер Львова розповів, як у місті захищатимуть від нападів представників ЛГБТ-спільнот, які часто приїжджають на конкурс "Євробачення", у випадку, якщо конкурс відбудеться таки у місті Лева.

"Ми завжди з повагою ставимося до людей, які з любов'ю приїжджають до Львова, які поважають наші усталені традиції, основи нашого міста. Якщо хтось хоче ходити і показувати себе в якійсь непристойний спосіб, звичайно, це не матиме підтримку. Я переконаний, що мудрі люди завжди роблять все мудро", - зауважив Садовий.

Нагадаємо, у Мінкульті пояснили, як відбиратимуть місто під "Євробачення 2017". Місто, де відбудеться пісенний конкурс, буде назване 1 серпня.

ВідеоАндрій Садовий оцінив шанси Львова на проведення "Євробачення 2017"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: