Саміт ЄС вирішив надалі допомагати Україні

Саміт ЄС вирішив надалі допомагати Україні

Саміт ЄС завершився достроково

Лідери ЄС оголосили про підтримку в Україні процесу реформ.

Засідання Європейської ради, заплановане на 19 грудня в Брюсселі, не відбудеться і завершиться достроково.

Про це у Twitter повідомив президент Європейської ради Дональд Туск під час зустрічі глав держав.

"Наша робоча вечеря зосередиться на ситуації в Росії та Україні. Вона завершить саміт, ми не будемо зустрічатися завтра (в п'ятницю)", - написав він.В той же час, згідно з заключними висновками саміту, поширеному вночі, Європейська Рада привітала Україну з новим урядом, а також пообіцяла збільшити гуманітарну допомоги для жителів Східної України, які знаходяться в зоні бойових дій.

"Після того, як Європейська комісія здійснила другу виплату в 500 млн. євро макрофінансової допомоги, Союз і його країни-члени залишаються готовими до подальшого полегшення і підтримці українського процесу реформ", - йдеться у схвалених висновках Євроради.

Крім того, у документі наголошується, що ситуація на Донбасі продовжує викликати серйозну стурбованість, а також наголошується на необхідності виконання всіма сторонами конфлікту  Мінських домовленостей.

"Європейська Рада готовий зробити подальші кроки при необхідності. Всім сторонам, включаючи Росію, слід активно співпрацювати і повністю реалізувати Мінські угоди", - наголошується у документі.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація