Серед усіх країн на Землі РФ представляє найбільшу загрозу - глава ФБР

Дата публікації
Перегляди
5675
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Серед усіх країн на Землі РФ представляє найбільшу загрозу - глава ФБР

Фото: Reuters

За його словами, російський уряд, як і раніше втручається в американську політику.

Директор ФБР Джеймс Комі заявив, що серед усіх країн на Землі "найбільшою загрозою" є Росія, враховуючи її наміри і можливості.

Про це він сказав, виступаючи в юридичному комітеті Сенату США, - пише "Голос Америки".

Також він повідомив про розслідування втручання Росії у вибори в США.

"Комітет з розвідки з високим ступенем впевненості вважає, що це була Росія (країна, яка ініціювала хакерські атаки - ред). У нас є висока впевненість, що північнокорейці зламали Sony, і у нас є висока впевненість, що росіяни здійснили хакерські атаки проти Національного комітету Демократичної партії та інших організацій".

Комі вважає, що думка про те, що ФБР могло вплинути на президентські вибори 2016 року, "м'яко кажучи, огидна". Так він прокоментував питання про розслідування електронного листування Клінтон. Разом з тим, за словами директора ФБР, якщо б у жовтні він прийняв рішення не заявляти про відновлення розслідування у справі про електронне листування Клінтон, то наслідки були б катастрофічними. Таке рішення означало б приховування, підкреслив Комі.

Комі підкреслив, що розслідування зв'язків між співробітниками Трампа та Росією триває.

Він констатував також, що російський уряд, як і раніше втручається в американську політику.

Нагадаємо, що раніше колишній кандидат у президенти США Гілларі Клінтон звинуватила президентську кампанію Дональда Трампа в координації дій з російським урядом.

Серед конкретних кроків, які вплинули на її поразку під час виборів, Клінтон назвала лист директора ФБР про відновлення розслідування проти неї, який був оприлюднений за кілька днів до голосування, злив росіянами інформації WikiLeaks, а також фактор женоненависництва, який був присутній під час президентської кампанії.

Майкл Флінн готовий розповісти ФБР та конгресу про вплив Росії на вибори в США

Майкл Флінн готовий розповісти ФБР та конгресу про вплив Росії на вибори в США

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5675
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація