Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шопінг у російському торговельно-розважальному центрі закінчився бійками

Розпродаж спровокував людей на жорстокість.

В одному із мережевих бутиків у Владикавказі провели розпродаж "одна річ за один рубль", що спровокувала бійки між покупцями, йдеться в ТСН.12.00.

Тисячі людей вишикувались у чергу, а коли крамницю відкрили, кинулись до стійок та скриньок із одягом. Хапали усе, що потрапляло під руку. А коли дешевого одягу забракло, почали видирати його одне в одного.

Подекуди покупчині так несамовито захищали свої здобутки, що штурханина переросла у бійку.

Нагадаємо, що влітку у Мережі з’явилося відео, на якому у російському місті Набережні Челни натовп бореться за їжу, що роздають безкоштовно усім охочим. На кадрах видно, як люди починають штовхатися та бити один одного, щоб отримати свою порцію смаколиків. Люди ледь не залазять на фудкорт, що стоїть посередині. 

 

Відео Одна річ за один рубль: у Владикавказі покупці побилися за дешевий одяг

Шопінг у російському торговельно-розважальному центрі закінчився бійками. В одному із мережевих бутиків у Владикавказі провели розпродаж "одна річ за один рубль". Тисячі людей вишикувались у чергу, а коли крамницю відкрили - кинулись до стійок та ящиків із одягом. Хапали усе, що потрапляло під руку. А коли дешевого одягу забракло, почали забирати його один в одного.  

Одна річ за один рубль: у Владикавказі покупці побилися за дешевий одяг

Залиште свій коментар

Вибір редакції