Шойгу взявся залякувати Європу через "ракетне" рішення США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російський міністр вважає, що на континенті недооцінюють можливі наслідки.

Європа може зіткнутися з серйозними наслідками від рішення Сполучених Штатів Америки про вихід із договору щодо ліквідації ракет середньої і меншої дальності. Про це заявив глава міноборони Росії Сергій Шойгу.

Він вирішив натякнути, що цей вчинок США погіршить ситуацію з безпекою для європейських країн. "Що стосується ракет середньої і меншої дальності, як нам здається, не всі в Європі розуміють, що це рішення потягне серйозні наслідки і для Європи зокрема, а якщо говорити точніше, то для Європи – насамперед", - зауважив Шойгу.

ВідеоДоговір про ліквідацію ракет та символ миру: про що говорили Путін і Джон Болтон

Під час зустрічі господар Кремля запитав, чи не з’їв орлан, зображений на американському гербі, гілку з оливками, що символізують миролюбну політику. Болтон відповів, що сам до Москви приїхав без оливкової гілки. Зустріч відбулася на тлі погроз Вашингтона розірвати спільний договір про ліквідацію ракет середнього і меншого радіусу дії.

Договір про ліквідацію ракет та символ миру: про що говорили Путін і Джон Болтон

На думку російського міністра, необхідно провести широке обговорення цього кроку США в рамках НАТО і Євросоюзу. Шойгу додав, що Кремль чекає відповідної реакції від ЄС.

Як повідомлялося, трохи раніше глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що США незадовго до оголошення про плани вийти з договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності представили докладний список своїх претензій в частині виконання Росією договору. "Ми розіслали цей перелік в міністерство оборони Росії і інші відомства, які повинні подивитися на ці претензії, розпочали роботу з підготовки відповіді на американські занепокоєння", - сказав він.

Фотогалерея Навальний показав розкішний "китайський палац" Шойгу на Рубльовці (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції