Скандальне голосування у Венесуелі: дані про явку на виборах були підроблені

Опозиція заявила, що цифри були завищені.

Компанія, яка проводила голосування під час суперечливого референдуму у Венесуелі 30 липня, заявила про те, що кількість виборців була підроблена.

Про це пише BBC.

Зокрема, з такою заявою виступив генеральний директор компанії Smartmatic Антоніо Мугіка на прес-конференції в Лондоні.

Своєю чергою, електоральна влада Венесуели повідомила, що кількість виборців на референдумі до установчих зборів склала 41,5%.

Проте опозиція заявила, що цифри були завищені.

ВідеоУ Венесуелі день виборів завершився смертю 15 людей

"З глибоким жалем ми повинні повідомити про те, що кількість виборців у неділю, 30 липня, на референдумі до установчих зборів у Венесуелі була підроблена", - сказав Мугіка.

Він додав, що, хоча його компанія записала справжню кількість виборців, повний підрахунок ще мають оприлюднити.

Нагадаємо, у Венесуелі президент-соціаліст Ніколас Мадуро назвав суперечливі вибори до конституційної асамблеї "перемогою революції" та успіхом власного табору. Водночас Мадуро вказав на необхідність відновлення "порядку" в країні, до чого належить, зокрема, позбавлення депутатської недоторканності членів парламенту, котрий контролює опозиція. Новий орган має замінити собою парламент та опікуватися розробкою нової конституції.

Водночас опозиція, котра з квітня цього року проводить численні та масові акції протесту проти уряду соціалістів, заявила, що не визнає це голосування та його результати як такі. 

Зауважимо, що у Венесуелі день виборів завершився смертю 15 людей.

Фотогалерея Криваві вибори у Венесуелі: група поліцейських постраждала внаслідок вибуху у Каракасі (10 фото)

Залиште свій коментар