Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скрипаль співпрацював з розвідками кількох країн - ЗМІ

Зміст та час цих зустрічей були засекречені, - стверджує видання.

Колишній полковник ГРУ Сергій Скрипаль, на якого було скоєно замах, співпрацював з іспанською, чеською та естонською розвідками.

Про це пише The New York Times, посилаючись на високопоставленого іспанського офіційного представника та автора публікацій, що стосуються роботи іспанської розвідки, Фернандо Руеда.

Вже перебуваючи у Великій Британії, Скрипаль їздив в Іспанію, де і був завербований раніше британськими спецслужбами, і де зустрічався з працівниками іспанської розвідки. "Зміст та час цих зустрічей були засекречені", - стверджують джерела публікації.

Фотогалерея Поліція оточила і проводить розслідування на кладовищі, де поховані дружина і син шпигуна Скрипаля (10 фото)

У 2012 році він відвідав Чехію, а в 2016 році - Таллінн, де поінформував місцевих розвідників з питань діяльності російської розвідки. Він, йдеться в статті, "можливо, надав інформацію, яка сприяла висилці оперативних співробітників, які працювали під прикриттям".

Всі поїздки були санкціоновані британською службою розвідки Мі-6, пише видання.

ВідеоВелика Британія назвала імена росіян, яких обвинувачує в отруєнні Скрипалів

Імена, на які чекали півроку. Британська прокуратура назвала росіян, яких обвинувачує у токсичній атаці на Скрипалів. Прем’єрка Тереза Мей заявила: у березні з Новачком до її країни приїздили агенти російської військової розвідки. Керівниця британського уряду вже закликала запровадити нові санкції, тоді як повіреного у справах Росії викликало "на килим" британське МЗС.

Велика Британія назвала імена росіян, яких обвинувачує в отруєнні Скрипалів

Нагадаємо, Департамент з контртероризму британської поліції 5 вересня провів прес-конференцію щодо результатів розслідування резонансного отруєння екс-шпигуна ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в британському місті Солсбері. У зв'язку з оприлюдненням нових даних тимчасового повіреного РФ в Лондоні Івана Володіна викликали в МЗС Великобританії. Тереза Мей повідомила про результати розслідування президенту США Дональда Трампа. Також стало відомо, що Великобританія буде працювати над розширенням діючих санкцій Євросоюзу проти Росії. Однак помічник президента РФ Юрій Ушаков заявив, що озвучена Лондоном інформація щодо інциденту в Солсбері є незрозумілою, а прізвища підозрюваних російській стороні ні про що не говорять.

Залиште свій коментар

Вибір редакції