Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сніг забрав 12 людських життів у Європі

Сніг забрав 12 людських життів у Європі

Більшість трагічних випадків пов’язані зі сходженням лавин.

У засніжених горах Європи загинули 12 осіб, іще кількох людей вважають зниклими безвісти. Під лавинами не вижили відпочивальники в Норвегії, Австрії, Німеччині, Швейцарії та Італії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Другий, найвищий, рівень загрози сходження лавин зараз діє на півночі Австрії та на більшій частині баварських Альп. Через небезпеку катання гірськолижників обмежили – дозволили тільки обладнаними для цього трасами.

Відео Через сильні снігопади та лавини в Альпах загинули 12 людей

Під лавинами не вижили відпочивальники в Норвегії, Австрії, Німеччині, Швейцарії та Італії. Іще кількох людей вважають зниклими безвісти. Другий, найвищий, рівень загрози сходження лавин зараз діє на півночі Австрії, де випало півтора метра снігу, та на більшій частині баварських Альп. 

Через сильні снігопади та лавини в Альпах загинули 12 людей

У Баварії через снігопади оголошено надзвичайний стан, до кінця тижня закриті школи. Не працюють начальні заклади і в Греції – теж через різке похолодання і сніг, що випав навіть у незвиклих до хуртовин Афінах.

Як повідомлялося раніше, принаймні семеро людей загинули в Альпах цими вихідними через несприятливі погодні умови та сходження лавин – високий ризик небезпеки оголосили в Австрії, Німеччині та Італії. Дві різних лавини вбили двох німецьких лижників у горах Форарльбергу в Австрії. Ще один лижник помер у районі Понгау поблизу Зальцбурга.

Залиште свій коментар

Вибір редакції