Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Собачі перегони: у Словаччині пси на швидкість тягнули господарів на велосипедах

Собаки тренуються до зимових саней.

На сході Словаччини відбулися незвичні перегони. Собаки на швидкість тягнули велосипеди і самокати разом із господарями. Про це розповіли в ефірі "ТСН.Ранок".

"Такі перегони – це тренування перед зимою для собак, які возять людей на санях. Найшвидші собаки можуть долати чотири-кілометрові дистанції усього за шість хвилин", - розповіли у студії. 

На півдні країни у цей час відбувалося інше собаче змагання. Там у спритності і кмітливості змагалися уже поліцейські собаки. Переможець мав найліпше виконати усі команди.  

Нагадаємо, 11 вересня повідомлялося, що у США відбувся традиційний, 14-й фестиваль серфінгістів, які підкорювали хвилі разом зі своїми чотирилапими улюбленцями. 
 

Відео Собаки на швидкість тягнули велосипеди і самокати разом із господарями у Словаччині

Такі перегони - це тренування перед зимою для собак, які возять людей на санях. Найшвидші собаки можуть долати чотирикілометрові дистанції усього за шість хвилин. На півдні країни у цей час відбувалося інше собаче змагання. Там у спритності і кмітливості змагалися уже поліцейські собаки. Переможець мав найліпше виконати усі команди.    

Собаки на швидкість тягнули велосипеди і самокати разом із господарями у Словаччині

Залиште свій коментар

Вибір редакції