Сотні тисяч британців на вулицях Лондона вимагають переглянути рішення про Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Люди вважають, що іще не пізно відіграти ситуацію назад.

У Лондоні відбувається велелюдний мітинг з вимогою винести умови договору про Brexit на загальнонаціональний референдум. Як повідомляє ВВС, на вулиці британської столиці вийшли сотні тисяч людей.

"У нас проста вимога: за народом повинно залишитися останнє слово в тому, що стосується Brexit", - кажуть організатори акції. Колона пройшла від Гайд-парку до площі перед парламентом Великої Британії. Серед учасників акції багато молоді, люди переважно говорять про те, що країні взагалі не варто залишати Євросоюз.

Фотогалерея Акція в Лондоні за скасування Brexit (11 фото)

"Сподіваємося, нам дадуть можливість висловитися, чи хочемо ми в дійсності вийти з ЄС, тому що референдум 2016 року був абсолютно неповноцінним через зовнішнє втручання, брехню і нелегальне фінансування. Тому ми вважаємо, що тепер всім набагато зрозуміліше, які будуть наслідки виходу з Євросоюзу, а раніше ніхто цього не розумів. Це було б чесно – дати людям можливість прийняти зважене рішення, тому що тепер у них є інформація", - пояснює свою позицію британець Ед із графства Девон.

ВідеоДоля Brexit: ЄС пішов на поступки Великій Британії

На саміті країн-членів у Брюсселі погодили перенести Brexit з 29 березня на 22 травня. Але за умови, що наступного тижня британський парламент узгодить умови перетину кордонів, торгівлі та працевлаштування. Якщо ж депутати вже вкотре не зможуть домовитись, 12 квітня Велика Британія може вийти без домовленостей.  

Доля Brexit: ЄС пішов на поступки Великій Британії

Стівен з Річмонда прийшов із плакатом "Путіну подобається Brexit" та каже про те, що Росія втручалася в кампанію перед минулим референдумом, а тому його результати слід поставити під питання. "Було б добре провести повторний референдум – це єдине, що нам залишається", - вважає він. "Я вперше за свої 62 роки вийшов, щоб заявити про себе, тому що не бачу майбутнього для цієї країни, для моїх дітей і онуків. Це повний бардак, тому я вирішив прийти сюди", - наголосив Роб Ворсі. "Думаю, повторний референдум - не зовсім демократичне рішення, тому що це ставить під сумнів всі попередні референдуми. Я хотіла висловити свій гнів - я проти ксенофобської, расистської та націоналістичної риторики, яку роблять, виправдовуючи Brexit", - каже студентка Софі Летхем.

Нагадаємо, що у Британії 23 червня 2016 року відбувся референдум. За вихід з Європейського Союзу проголосувало 51,9% осіб, проти – 48,1%. Днями лідери 27 країн ЄС схвалили на саміті відстрочку Brexit на підставі двох можливих сценаріїв: до 12 квітня або до 22 травня.

Brexit інфографіка
tsn.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції