США хочуть від РФ більше допомоги у знищенні ІД - Тіллерсон

Держсекретар США зауважив, що Вашингтон і Москва, безумовно, мають невирішені розбіжності з низки питань щодо сирійського врегулювання.

США вважають Росію відповідальною за дії режиму Асада в Сирії, за застосування ним більше хімічної зброї поти мирних сирійців, але хотіли би добитися більшого прогресу в процесі знищення ІДІЛ на території цієї країни.

Про це заявив держсекретар США Рекс Тіллерсон, - пише Укрінформ.

"По-перше, сторони в Сирії повинні забезпечити стабільність на місцях. Якщо ми не досягнемо стабільності в Сирії, наш прогрес у перемозі над ІД може бути втрачений. По-друге, сторони повинні працювати в напрямку політичного процесу, щоб досягти врегулювання (в Сирії – ред.)", - підкреслив Тіллерсон.

За його словами, "Росія несе особливу відповідальність за допомогу в цих зусиллях".

 

Держсекретар США зауважив, що Вашингтон і Москва, безумовно, мають невирішені розбіжності з низки питань щодо сирійського врегулювання, але "ми маємо потенціал для належної координації в Сирії, з тим, щоб забезпечити стабільність і служити нашим спільним інтересам безпеки", заявив глава Держдепартаменту США.

ВідеоВашингтон відреагував на інформацію про можливу чергову хіматаку в Сирії

 

Він наголосив, що Сполучені Штати вважають, що Росія як гарант правління Асада та давній учасник сирійського врегулювання несе відповідальність за те, щоб потреби сирійського народу були задоволені. "Росія також зобов'язана не допускати будь-якого повторного застосування будь-якої хімічної зброї режимом Асада", - наголосив глава Держдепу.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що американські військові кораблі і винищувачі підготовлені до того, щоб здійснити удар по Сирії, якщо цього вимагатиме президент Дональд Трамп.

За їхніми словами, наразі влада Сирії не зробила жодних подальших кроків до здійснення хімічної атаки.

Залиште свій коментар