США наклали санкції на дружину президента Венесуели – Трамп пообіцяв ще

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше США не визнали президентських виборів у країні.

Сполучені Штати вводять санкції проти дружини президента Венесуели Ніколаса Мадуро Силії Флорес і збираються продовжувати тиснути на країну.

Окрім дружини, під санкції потрапили ще 5 урядовців Венесуели, передає Bloomberg.

Як заявив Трамп перед виступом у Генасамблеї ООН у Нью-Йорку, Вашингтон вважає події у Венесуелі "трагічними" і має намір домогтися зміни ситуації в цій країні. На самому виступі він розкритикував соціалістичну форму державного устрою, заявив, що вона нежиттєздатна і несе загрозу іншим. "Всі народи світу повинні протистояти соціалізму і стражданням, які він приносить", - вважає він. Лідер США закликав до "відновлення демократії" у Венесуелі.

Раніше США ввели санкції проти країни. Це сталось після президентських виборів у Венесуелі, на яких лідер керівної соціалістичної партії та чинний президент країни Ніколас Мадуро прогнозовано переміг.

Своєю чергою, США не визнають цих виборів. Вони відбулись на тлі глибокої економічної та політичної кризи. Опозиція закликала бойкотувати голосування, насамперед через те, що багато провідних опонентів чинного президента-соціаліста Ніколаса Мадуро перебувають у в'язниці, змушені були втекти за кордон або були позбавлені можливості висуватися як кандидати на виборах.

Фотогалерея Справжнє зубожіння: Reuters показало пусті полиці супермаркетів у Венесуелі (19 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції