Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США пригрозили знищити заборонені ракети РФ

У США пригрозили знищити заборонені ракети РФ

Штати вимагають від Росії припинити розробку забороненого озброєння.

Посол США в НАТО Кей Бейлі-Хатчісон заявила, що Вашингтон готовий знищити зброю Росії, яка порушує Договір про заборону ракет середньої та малої дальності.

Про це повідомляє Reuters.

Бейлі-Хатчісон закликала Москву припинити виготовлення забороненої зброї. Інакше, запевнила посол, військові США знищать російські ракетні системи ще до того, як вони почнуть функціонувати.

"Ми будемо розглядати можливість ліквідації російської ракети, яка може потрапити в будь-яку з наших країн", - сказала вона на прес-конференції.

Договір про заборону створення і використання ракет наземного базування з дальністю понад 500 км був укладений між США та СРСР ще 1987 року

"Ми повідомляли Росію протягом декількох років, що знаємо, що вони порушують цей договір, ми показали докази того, що вони порушують цей договір", - додала Хатчісон.

Своєю чергою, міністр оборони США Джим Маттіс заявив, що обговорить цю проблему зі своїми колегами з НАТО на запланованій дводенній нараді в Брюсселі.

"Ми стурбовані цією ситуацією. Я звернуся з проханням до наших союзників взяти участь у дискусії, щоб визначити, як вирішувати цю проблему ", - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія модернізує бункер ядерної зброї у Калінінграді. Також глава українського МЗС Павло Клімкін заявив, що є обґрунтовані підозри щодо наявності в Криму ядерної зброї.

Відео Тести новітніх російських ракет з ядерною установкою завершилися невдачею

Розхвалені російським президентом новітні ракети "Сармат" не витримали випробувань. Проводили їх з листопада 2017 року до лютого 2018-го. Найбільша відстань, яку спромоглися подолати ракети - 35 кілометрів. Потім - зброя вийшла з-під контролю - і впала. 

Тести новітніх російських ракет з ядерною установкою завершилися невдачею

Залиште свій коментар

Вибір редакції