Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США розраховують на еволюцію українських військових - Йованович

Вона зауважила, що дуже важливими є зусилля України в галузі реформування.

США схвально оцінюють прагнення українських військових досягнути стандартів НАТО та планують надавати в цьому допомогу Україні.

Про це заявила посол США в Україні Марі Йованович, - пише Укрінформ.

«Україна має досить спроможні збройні сили, і ми бачимо, як за останні чотири роки вони змінились. Ми розраховуємо побачити таку ж еволюцію протягом наступним чотирьох років. Українські військові встановили дуже високу планку для себе - досягнути стандартів НАТО. І ми хочемо зробити все можливе для того, щоб підтримати Україну на цьому шляху", - заявила дипломат.

Вона також зауважила, що дуже важливими є зусилля України в галузі реформування, зокрема відзначила закон "Про національну безпеку", який "є рамковим законом для архітектури національної безпеки в Україні".

"Наступний крок буде ще складніший - це впровадження реформ і просування вперед інших законів, які б зробили українські збройні сили по-справжньому здатними і спроможними, так само як збройні сили НАТО, а не просто виглядали як такі. Цей процес абсолютно необхідний для того, щоб Україна рухалась у напрямку до НАТО і зрештою до членства в НАТО", - відмітила посол.

Раніше посол США в Україні Марі Йованович запевнила, що американська політика щодо Криму залишається незмінною - він є частиною України.

Про це вона сказала під час дискусії Київського безпекового форуму "Чого варто очікувати від саміту НАТО 2018 року?". 

"Американська політика щодо Криму є незмінною: ми розглядаємо Крим як частину України і ніяких змін не передбачається у цій політиці", – зазначила дипломат.

Вибір редакції