США схвалили виділення тисяч віз для громадян Афганістану

Автор
Олена Вус
Дата публікації
Перегляди
201
США схвалили виділення тисяч віз для громадян Афганістану

Associated Press

Уже цього місяця США почнуть евакуацію здобувачів спеціальної імміграційної візи з Афганістану.

Палата представників Конгресу США схвалила надання 8000 спеціальних імміграційних віз для громадян Афганістану.

Про це повідомляє Reuters в п'ятницю, 23 липня.

Програма спеціальної імміграційної візи доступна афганцям, які працювали з урядом США або американськими збройними силами. Зазначається, що з грудня 2014 року США видали 26 500 таких віз.

Загроза для цих афганців та їхніх сімей виникла після того, як США почали виведення військ з Афганістану. Побоювання також посилилися в зв'язку із загостренням бойових дій між підтримуваними США афганськими силами і радикальним рухом "Талібан". В останні тижні бойовики захоплюють нові території і прикордонні переходи.

Уже цього місяця США почнуть евакуацію здобувачів спеціальної імміграційної візи з Афганістану. Перша група буде доправлена ​​на військову базу у Вірджинії.

Нагадаємо:

Влада Афганістану та ісламістського угруповання "Талібан" завершили дводенні переговори, домовились пришвидшити мирні зусилля та берегти цивільну інфраструктуру.

Напередодні Талібан заявив, що контролює 90% афганського кордону. За словами представника руху Забіуллу Муджахеда рух повністю контролює кордони Афганістану з Таджикистаном, Узбекистаном, Туркменістаном та Іраном.

Новини світу: в Афганістані під час молитви невідомі здійснили спробу нападу на президента

Новини світу: в Афганістані під час молитви невідомі здійснили спробу нападу на президента
Наступна публікація