Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США скасували візи для поляків

Безвізовий режим почне діяти від 11 листопада.

Від 11 листопада США скасовують візовий режим для громадян Польщі.

Про це повідомляє Міністерство внутрішньої безпеки США у середу, 6 листопада, передає Deutsche Welle.

У заяві відомства ідеться, що поляки від 11 листопада отримують право на в'їзд до США до 90 днів без візи за умови подання заявки на дозвіл для в'їзду до країни. Як пояснив представник міністерства, включення Польщі до американської програми скасування віз є "підтвердженням особливих відносин між двома країнами".

Президент США Дональд Трамп оголосив про дозвіл на включення Польщі в спеціальну програму США понад місяць тому. Це рішення потребувало схвалення Міністерства внутрішньої безпеки. Програма надає громадянам країн-учасниць право на в'їзд до Сполучених Штатів з метою бізнесу чи туризму до 90 днів без візи.

Одна з умов включення країн до цієї безвізової програми - відсоток відмов для в'їзду до США для громадян певної країни має бути менше 3%. Польща вже відповідає цьому показнику.

Нагадаємо, що раніше Трамп пообіцяв передислокувати американських військових до Польщі, при цьому польський уряд заплатить за будівництво об'єктів для них. За даними ЗМІ, Польща готова виділити до двох мільярдів доларів США на створення необхідної інфраструктури для розміщення американської бронетанкової дивізії. Від минулого року американські війська перебувають у Польщі на тимчасовій ротаційній основі в рамках стратегії НАТО зі зміцнення східних кордонів Альянсу у відповідь на агресивні дії Росії.

Відео Чого очікувати Україні після парламентських виборів у Польщі

Партія Ярослава Качинського "Право і справедливість" здобула очікувану перемогу з великим відривом. А от партія "Конфедерація", яку називають "друзями Путіна" і якій прогнозували поразку, набрала майже сім відсотків голосів виборців. Що очікувати Україні після парламентських виборів у найближчого західного сусіда – дивіться.    

Чого очікувати Україні після парламентських виборів у Польщі

 

Вибір редакції