Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США стурбовані загрозою атаки РФ в космосі - The Washington Post

Пентагон змушений витрачати мільярди доларів на захист своїх супутників.

Росія і Китай розробляють технології, які дозволять їм організувати напад на США в космосі.

Такі побоювання висловлюють офіційні особи в Пентагоні, пише The Washington Post.

Американські військові, як зазначає видання, вважають, що Москва і Пекін займаються створенням зброї для знищення орбітального угруповання супутників. Зокрема, у Вашингтоні стурбовані ракетними випробуваннями в КНР, метою яких, на думку Пентагону, було знищення космічних супутників. Крім того, увагу Міноборони США привернув запуск Росією в 2014 році супутника, який зайняв позицію між двома супутниками комерційного зв'язку Intelsat, а потім небезпечно зблизився з третім.

Пентагон змушений витрачати мільярди доларів на захист своїх супутників. Одним з таких способів є запуск апаратів зменшеного розміру, які складніше знищити.

Крім того, військові, за інформацією The Washington Post, розробляють систему під назвою Space Fence ("Космічний паркан" - ред), яка дозволить посилити контроль за космічним сміттям.

Як очікується, у 2016 році Пентагон витратить на космічні програми 22 мільярди доларів, ще 5 мільярдів буде виділено на космічні дослідження, при цьому майже половина з них піде на засекречену програму, покликану забезпечити контроль за космічним простором.

Нагадаємо, що раніше міністр оборони США Ештон Картер звинуватив Росію в "бряцанні ядерною зброєю".

Він зазначив, що жалкує про натягнуті відносини США і Росії, але підкреслив, що пріоритетом для США залишається стримування на східному фланзі НАТО.

Залиште свій коментар

Вибір редакції