США "вдарять" новими митами по ЄС через незаконні субсидії для Airbus

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Руки Вашингтону розв’язала СОТ.

 Сполучені Штати вже з 18 жовтня можуть запровадити нові мита на низку європейських товарів. Це стане реакцією Вашингтона на протизаконну державну підтримку, надану європейськими країнами авіавиробнику Airbus, повідомляє Bloomberg.

За даними агентства, мито в 10% стосуватиметься літаків із ЄС, але не запчастин. Мита в 25% будуть встановлені на деякі види європейської промислової і сільськогосподарської продукції. Точний перелік товарів і розмір мит мають оприлюднити найближчим часом офіційні джерела США.

Зі слів американського торгового представника, рішенням Світової організації торгівлі Вашингтону дозволено встановлювати навіть 100-відсоткові мита на європейську продукцію задля відшкодування незаконних субсидій на літаки Airbus. Натомість США утримаються від настільки жорсткої реакції, а 14 жовтня представники країни проведуть зустріч у СОТ, аби погодити нові митні правила. Попередньо відомо, що рішенням організації Штатам дозволено встановити щорічне мито розміром 7,5 мільярдів доларів на європейський імпорт до країни.

Як повідомлялося, Євросоюз підготував перелік товарів зі США, щодо яких він може запровадити імпортні мита у відповідь на аналогічні заходи Вашингтона. Йдеться про список з понад 400 імпортованих товарів на загальну суму в 20 мільярдів доларів США на рік.

Відео Корупційна митниця: як митники виявляють хабарників серед своїх в Україні та ЄС

Державна фіскальна служба України, де працюють митники, стала просто клондайком для правоохронців. В Одесі митник та підприємець прискорювали повернення арештованих товарів. У Києві митник та брокер пришвидшували оформлення "євроблях". Як один литовський турист, у якого вимагав хабара український митник, вивів нашу знімальну групу на цілий скандал – далі у сюжеті.

Корупційна митниця: як митники виявляють хабарників серед своїх в Україні та ЄС

Залиште свій коментар

Вибір редакції