США виділили $ 40 млн на боротьбу з пропагандою і дезінформацією

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Йдеться про протидію дезінформації й пропаганді з боку Росії, Ірану й Китаю.

Держдеп США повідомив про виділення $ 40 млн на діяльність Центру глобальної взаємодії щодо виявлення й подолання викликів іноземної пропаганди, яку поширюють передусім Росія, Іран і Китай.

Про це заявив заступник речника Держдепу Роберт Палладіно,  - пише Укрінформ.

Йдеться про застосування технологій для раннього попередження дезінформації з-за кордону; аналіз аудиторії, найбільш схильної до впливу цього явища; розвиток партнерських відносин з провідними організаціями в соцмережах для створення відповідного контенту; а також контакти з громадськими організаціями та ЗМІ для того, щоб "пролити світло на поширення дезінформації".

Нагадаємо, що Центр глобальної взаємодії, створений при Державному департаменті США у квітні 2016 року, має на меті координувати зусилля уряду США щодо боротьби з пропагандою та дезінформацією, які надходять з боку міжнародних терористичних організацій і зарубіжних країн.

ВідеоГрупа нардепів вимагає розгляду законопроекту про заборону проросійської пропаганди

Плакати "Ні рускому міру в Україні" та "Вимагаємо заборони руского міра в Україні" сьогодні вранці прикрасили сесійну залу парламенту. Їх розвісили народні депутати, які на чолі з Олександром Шевченком вимагали негайно поставити на голосування законопроект про заборону проросійської пропаганди. Спікер Парубій погодився включити документ до порядку денної сесії, якщо на це пристануть депутати. 

Група нардепів вимагає розгляду законопроекту про заборону проросійської пропаганди

Нагадаємо, що у Фінляндії суд відправив до в'язниці поширювача кремлівської пропаганди

Залиште свій коментар

Вибір редакції