В ООН закликали дотримуватися перемир’я на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пріоритетом сторін повинне стати негайне відведення важкої зброї від населених районів.

Сторони конфлікту на Донбасі повинні дотримуватися погоджених правил припинення вогню.

Про це під час слухань Радбезу ООН щодо ситуації в окупованих областях на Сході України заявила заступник Генерального секретаря ООН із політичних питань Розмарі Дікарло, - пише Укрінформ.

“ООН продовжує закликати сторони конфлікту забезпечити повне й негайне дотримання угод щодо припинення вогню та виявити стриманість задля захисту цивільного населення у зоні зіткнення”, - сказала Дікарло.

Вона також наголосила на необхідності відведення важкого озброєння від населених регіонів.

“Пріоритетом сторін повинне стати негайне відведення важкої зброї від населених районів, відмова від застосування сили та захист цивільної інфраструктури”, - зазначила заступниця Генсека ООН.

ВідеоУ Нью-Йорку проведуть відкрите засідання Радбезу ООН щодо ситуації в окупованих районах Донбасу

Засідання щодо України сьогодні проведе Рада безпеки Організації Об'єднаних Націй. Зустріч у Нью-Йорку ініціювала Україна. Обговорюватимуть ситуацію в окупованих районах Донецької та Луганської областей. Окрім того, у постійному представництві України в ООН кажуть, на зустрічі говоритимуть про російські провокації в Азовському морі.

У Нью-Йорку проведуть відкрите засідання Радбезу ООН щодо ситуації в окупованих районах Донбасу

Як повідомлялося раніше, спеціальна моніторингова місія ОБСЄ на Донбасі зафіксувала 70 випадків порушення режиму припинення вогню після оголошення "шкільного перемир’я".

Залиште свій коментар

Вибір редакції