Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США вирішили не використовувати проти КНДР військової сили - ЗМІ

Білий дім посилить тиск на Пхеньян.

Адміністрація президента США Дональда Трампа прийняла рішення проводити стосовно КНДР політику максимального тиску.

Про це інформує Associated Press.

Радники Трампа розглянули чимало варіантів, як змусити КНДР відмовитися від ядерної програми, в тому числі військове втручання і повалення диктатури, - повідомили американські чиновники виданню.

За словами джерел, які говорили на умовах анонімності, акцент у своїй політиці Білий дім зробить на посиленні тиску на Пхеньян за підтримки з боку Китаю, головного торгового партнера КНДР. Незважаючи на прийняте, за повідомлення ЗМІ, рішення, США, Південна Корея і інші країни уважно стежать за розвитком ситуації в КНДР, адже Пхеньян може провести ще одне випробування ракети або ядерної бомби.

Чиновники сподіваються, що Китай і Росія підтримають в ООН запровадження більш жорстких санкцій проти КНДР, якщо вона проведе ще одне випробування ядерної зброї.

За словами джерел, метою політики США має стати ядерне роззброєння Північної Кореї. Йдеться не про договори про контроль над озброєннями або скорочення ядерного арсеналу КНДР, бо це означає, що США визнають її як ядерну державу.

Нагадаємо, що раніше у КНДР назвали ймовірні цілі випереджаючих ударів проти США і Південної Кореї.

Нагадаємо, військові сили США в Тихоокеанському регіоні знаходяться у готовність завдати превентивного удару по КНДР, якщо підтвердиться інформація про підготовку там чергового ядерного випробування. За словами посадовців американської розвідки, Сполучені Штати розмістили в районі Північної Кореї два есмінці, здатних атакувати крилатими ракетами "Томагавк". Один з них знаходиться на відстані 480 км від ядерного полігону КНДР.

Американське авіаносне ударне угруповання вирушило в район Корейського півострова в суботу. Це було зроблено у відповідь на часті пуски балістичних ракет, проведені КНДР. Крім того, в Південній Кореї і Японії стверджують, що Пхеньян готує чергову провокацію до 15 квітня, в 105-у річницю з дня народження засновника країни Кім Ір Сена, або 25 квітня, у 85-ту річницю з дня заснування Корейської народної армії, причому, мова може йти про ядерне випробування.

Раніше влада Північної Кореї закликала іноземних журналістів, які перебувають в країні, приготуватися до "великої і важливої події", яка відбудеться в найближчі дні. Сайт 38 North Інституту США і Кореї при американському університеті Джонса Хопкінса повідомляє, що останні супутникові знімки вказують на те, що КНДР завершила приготування до можливого нового ядерного випробування.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не дозволить Північній Кореї створити ракети, здатні досягти території США і готовий вирішити проблему самостійно.

У Пхеньяні, в свою чергу, заявили, що готові до війни, яку, на думку Північної Кореї, прагне розв'язати Вашингтон.

Відео Північна Корея заявляє, що готова завдати превентивного удару по США

Залиште свій коментар

Вибір редакції