США ввели санкції проти росіян, пов’язаних із "кухарем Путіна"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нові економічні обмеження введені через втручанням РФ в американські вибори та ситуацію в Україні.

США запровадили санкції стосовно двох громадян Росії і трьох компаній, пов'язаних із російським бізнесменом Євгеном Пригожиним, якого називають "кухарем Путіна", та "фабрикою тролів" - Агентством інтернет-досліджень.

Про це повідомили у пресслужбі Мінфіну США.

Згідно з оприлюдненим переліком, йдеться про Дениса Кузьміна, 1990 року народження, і Ігоря Нестерова, 1985 року народження, а також компанії Autolex Transport Ltd, Beratex Group Limited і Linburg Industries Ltd, зареєстровані на Сейшельських островах і в Чехії.

Окрім цього обмеження стосуються судна і трьох літаків, які належать цим компаніям.

Як зазначили у Мінфіні, підставою для введення санкцій стало втручання Росії у вибори в США, а також пов’язані з ситуацією в Україні, хакерською активністю та через співпрацю з Північною Кореєю.

Нагадаємо, 26 серпня набув чинності другий пакет санкцій США проти Російської Федерації, пов'язаний з отруєнням колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки. Документ був підписаний президентом США Дональдом Трампом.

Раніше Рада Європейського Союзу погодила подовження обмежувальні заходи проти Росії через дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України ще на пів року до 15 березня 2020 року. Санкції проти Росії діють від 2014 року, їх подовжують кожні пів року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції