Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стали відомі деталі розстрілу військових на полігоні у Росії

Жорстокий вбивця виявився 23-річним уродженцем Дагестану.

Російський військовий, який розстріляв на полігоні в Білогірську офіцера та товаришів по службі, виявився уродженцем Дагестану, що лише тиждень тому приїхав до частини.

Про це з посиланням на власні джерела пише "Інтерфакс".

"Військовослужбовець, який розстріляв товаришів по службі і сховався з місця події зі зброєю, - єфрейтор Гасан Абдулахада, уродженець Дагестану 23 років, покликаний на службу відділом військового комісаріату ХМАО-Югри по Нижньовартовську", - повідомив інформатор.

За його словами, Абдулахада був зарахований до списку частини 21 вересня водієм-електриком радіостанції роти зв'язку.

Також зазначається, що єфрейтор мав із собою чотири обойми патронів.

"Командиру роти Єгору Увкіну було 28 років. Свого часу він закінчив Кемеровське вище командне училище. У нього залишилися дружина і маленька дитина. Також загинули військовослужбовці 1997 років народження, це Матвій Берников і Андрій Озеров", - додав співрозмовник агентства.

Нагадаємо, напередодні, 29 вересня, в Амурській області РФ під час нічних стрільб на полігоні військовий випустив чергу з автомата в напрямку групи, що очікувала виходу на вогневий рубіж. Стрілець зі зброєю втік з території полігону. В результаті інциденту офіцер і двоє військовослужбовців отримали смертельні поранення, ще двоє бійців були госпіталізовані до лікарні.

Під час затримання підрозділ антитерору заблокував втікача, він чинив озброєний опір. Тоді було вирішено застосувати проти нього табельну зброю. Військовий отримав смертельне поранення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції