Близько 40% виборців віддали свої голоси саме за Мун Чже Іна.

Кандидат від Демократичної партії Мун Чже Ін заявив про свої лідируючі позиціях за попередніми підсумками підрахунку голосів, відданих на дострокових президентських виборах в Південній Кореї.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

"Я буду президентом для всього південнокорейського народу", - сказав він в ефірі національного телебачення. Близько 40% виборців віддали свої голоси саме за Мун Чже Іна.

При цьому Хон Чжун Пхе від партії "Вільна Корея" отримав підтримку приблизно 27% виборців. Своєю чергою представник "Народної партії" Ан Чхоль Су посів третє місце, зараз набравши близько 20% голосів.

Дострокові вибори президента Південної Кореї були призначені після того, як в грудні минулого року парламент країни оголосив імпічмент колишньому главі держави Пак Кин Хе. Крім того, країною прокотилася масова компанія з засудженням глави держави. У березні конституційний суд підтвердив відставку Пак Кин Хе.

Скандал навколо екс-президента пов'язаний з його подругою Чхве Сун Силь, яка, користуючись довірою і прикриваючись ім'ям глави держави, намагалася втручатися в державні справи, вимагала грошові кошти у великих південнокорейських компаній з метою особистого збагачення.

Нагадаємо, колишнього президента Південної Кореї Пак Кин Хе офіційно звинуватили за кількома справами, в тому числі у хабарництві.

Залиште свій коментар