Столтенберг повідомив, яка країна стане наступним членом НАТО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На членство може розраховувати Грузія.

Генеральний секретар Організаціїї Північноатлантичного альянсу (НАТО) Йенс Столтенберг запевнив, що Грузія стане членом організації.

Про це Столтенберг сказав після зустрічі з радником президента США з національної безпеки Джоном Болтоном, пише Голос Америки.

Він запевнив, що НАТО продовжуватиме підтримувати зусилля Грузії і України у справі вступу до складу альянсу: "Грузія стане членом НАТО", - запевнив керівник альянсу.

Крім того, Столтенберг заявив, що альянс не має наміру відступати перед натиском Росії. "Для нас немає суперечності в тому, щоб бути твердими, рішучими у наших підходах до Росії, і, в той же час, шукати діалогу", - заявив він.

Він підкреслив, що НАТО не зацікавлене у конфронтації, зазначивши при цьому, що Москва "готова використовувати військову силу проти сусідів". "Ми бачимо Росію, яка вкладає ресурси в численні (військові) можливості, а також в розвідку. Саме з цієї причини союзники по НАТО збільшили витрати на оборону – вперше після закінчення "холодної війни". Ми бачили, як вони використовували медіа і соціальні медіа, дезінформацію, намагаючись вплинути на політичні процеси в різних європейських державах", - сказав генсек.

Йенс Столтенберг зазначив, що бачить мало ознак того, що Росія знижує активність в цьому напрямку.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко 3 вересня зареєстрував у Верховній Раді законопроект змін до Конституції, якими закріплювалися б плани країни щодо вступу до ЄС та НАТО. Йдеться про зміни до статей 85, 102 та 116. Вони передбачають відповідальність Верховної Ради, Кабінету міністрів та президента України за закріплення європейського та євроатлантичного напрямів розвитку України.

ВідеоСША відзначають прогрес України в інтеграції до НАТО – радник Трампа

Сполучені Штати Америки відзначають прогрес України в інтеграції до НАТО і всерйоз розглядають це питання - про це радник Дональда Трампа із питань Нацбезпеки Джон Болтон заявив сьогодні після перемов з українськими високопосадовцями.

США відзначають прогрес України в інтеграції до НАТО – радник Трампа

Залиште свій коментар

Вибір редакції