Сутички у Москві. Поліція для розгону стрітрейсерів пригнала водомети

Молоді люди палили фаєри.

Сьогодні вночі збір стрітрейсерів на Ходинському полі в Москві закінчився сутичками з поліцією.

Як повідомляють Вести, стихійне автошоу "Бойова Класика" зібрало на Ходинці кілька тисяч людей. Місцеві жителі викликали поліцію, бо їм заважали рев двигунів, крики і запалені фаєри. Також повідомлялося про підпали машин.

Прибули наряди поліції і ДПС серйозних правопорушень не знайшли і попросили натовп розійтися, але люди проігнорували зауваження і на місці події з'явилися водомети.

Як повідомило "Интерфаксу" джерело в правоохоронних органах, молоді люди палили фаєри.

У свою чергу, один з учасників акції розповів РЕН ТВ, що несанкціонований збір стрітрейсерів з групи "Бойова класика", який переріс у заворушення, був покликаний зібрати в одному місці любителів класичних моделей вітчизняних автомобілів.

"Це сходка соціальної сторінки групи "ВКонтакте". Чомусь всім все не подобається, приїхали поліцейські, медики, пожежники. Фаєр-шоу ми не влаштовували. Ми зібралися і нікому не заважали, просто стояли і спілкувалися", — сказав співрозмовник телеканалу на ім'я Філіп.

Він зазначив, що після того, як всіх учасників сходки розігнали поліцейські, вони висловили намір відправитися в інше місце.

Нагадаємо, що стрітрейсери для нелегальних перегонів нахабно перекривають центр Києва.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: