Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп полюбляє рвати важливі документи - екс-співробітники Білого дому

Їм довелося проводити години, збираючи, як пазл, порвані папери за допомогою клейкої стрічки.

Колишні співробітники Білого дому розповіли газеті Politico, що їм неодноразово доводилося збирати по шматочках і склеювати важливі документи, порвані президентом США Дональдом Трампом.

Зокрема, Соломон Лерти, відповідальний за документообіг президентської адміністрації, заявив, що вперше за 30 років роботи йому довелося проводити години, збираючи, як пазл, розірвані папери за допомогою клейкої стрічки. Він зазначив, що іноді документи були розірвані навпіл, а іноді нагадували конфетті.

Фотогалерея З галявини біля Білого дому зник дуб, який посадили Трамп і Макрон (4 фото)

За словами Лерті, при ньому склеюванням клаптиків займався цілий відділ в адміністрації президента.

За законом Білий дім зобов'язаний зберігати всі документи, листи, пам'ятки і записки, з якими має справу президент, і передавати їх на зберігання у Національний архів США. Однак помічники Трампа не змогли переконати його позбутися шкідливої звички: президент рве всі папери, з якими він закінчив роботу.

ВідеоЗаява Трампа створила загрозу існуванню "Великої сімки"

Представники Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, США та Великої Британії цьогоріч зібрались на півночі Канади. Вони вкотре вирішували питання економічні та військові, коли вперше за 40-річну історію елітного клубу існування G7 поставлено під сумнів. Господар Білого дому раптом заговорив про "Велику вісімку".

Заява Трампа створила загрозу існуванню "Великої сімки"

Нагадаємо, 12 червня в Сінгапурі повинна відбутися історична зустріч лідера Північної Кореї Кім Чен Ина і президента Сполучених Штатів Дональда Трампа. Глава КНДР вже прибув в місто.

За словами Трампа, зустріч лідера КНДР з президентом США - єдиний шанс поліпшити життя народу Північної Кореї.

Залиште свій коментар

Вибір редакції