Трамп оголосив про нове підвищення мит на товари з Китаю

Дата публікації
Перегляди
1309
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Трамп оголосив про нове підвищення мит на товари з Китаю

Фото: Associated Press

Анонсовані раніше мита підвищаться ще на 5%.

Президент США Дональд Трамп оголосив нове підвищення мит на товари з Китаю.

У своєму Twitter глава Білого дому написав, що товари на суму 250 млрд доларів, які з 1 жовтня мали обкладатися митами на рівні 25%, будуть обкладатися 30-відсотковими митами.

Решта китайських товарів на суму 300 млрд доларів, мита на які з 1 вересня мали становити 10%, будуть обкладатися 15-відсотковими митами.

Трамп заявив про нове підвищення мит на китайські товари після того, як уряд Китаю оголосив підвищення ставок ввізного мита на деякі американські товари від 1 вересня і 15 грудня цього року. Нові підвищені ставки ввізного мита поширюватимуться на американські товари на загальну суму 75 мільярдів доларів США.

Нагадаємо, у травні 2019 року США підвищили з 10 до 25 відсотків ставки ввізного мита на низку китайських товарів річним обсягом імпорту у 250 мільярдів доларів. Згодом президент США Дональд Трамп розпорядився розпочати процес розширення митних зборів на майже весь імпорт товарів з Китаю до США, яких поки що не стосувалися попередні підвищення ставок ввізного мита.

На початку серпня Трамп оголосив про запровадження додаткових 10-відсоткових мит на імпортні товари з Китаю на суму 300 мільярдів доларів вже з 1 вересня 2019 року. Однак 13 серпня у Вашингтоні вирішили відтермінувати запровадження 10-відсоткових митних зборів на деякі китайські товарні групи до 15 грудня. Останні торговельні переговори між США та Китаєм у липні завершилися без конкретних результатів, але сторони домовилися продовжити їх у вересні.

Торгове протистояння: Трамп запровадив 25% мита на китайські товари

Торгове протистояння: Трамп запровадив 25% мита на китайські товари

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1309
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація