Трамп особисто давав наказ своєму екс-адвокату брехати під час свідчень у Конгресі – BuzzFeed

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це стосувалося будівництва Trump Tower у Москві.

Президент США Дональд Трамп особисто давав наказ своєму екс-адвокату Майклу Коену брехати під час свідчень у Конгресі стосовно будівництва Trump Tower у Москві.

Про це виданню BuzzFeed розповіли власні джерела, які близькі до слідства.

Крім цього, Трамп також підтримав ідею Коена відвідати Росію під час президентської кампанії для особистої зустрічі з президентом Володимиром Путіним та розпочати перемовини щодо будівництва Trump Tower.

Також джерела зазначають, що Трамп, його дочка Івана та зять Джаред Кушнер отримували постійні звіти від Коена про перебіг цих перемовин. Після перемоги 45-й президент США особисто наказав Коену заявити в Конгресі, що перемовини щодо будівництва були завершені на кілька місяців раніше, ніж це було насправді.

Нагадаємо, 29 листопада колишній адвокат президента США Дональда Трампа Майкл Коен визнав провину в даванні неправдивих свідчень у Конгресі стосовно проекту будівництва хмарочоса Trump Tower у Москві. За словами Коена, два роки тому він розповів конгресменам, які досліджували можливе російське втручання у вибори в США, що проект у столиці РФ був згорнутий в січні 2016 року, тоді як насправді це сталося тільки в червні – коли Трамп уже був єдиним претендентом на роль кандидата від республіканців.

Коена також обвинувачують у тому, що він заплатив за мовчання про стосунки коханкам Трампа - порнозірці Стормі Деніелс і моделі Playboy Карен Макдугал. Розголошення такої інформації могло вплинути на результати виборів, а отже виплати жінкам є порушенням фінансування виборчої кампанії. Адвокат нібито діяв за вказівкою самого Трампа. Демократична партія США вважає, що ці звинувачення можуть стати приводом для імпічменту, однак соратники Трампа відкидають обвинувачення. Сам президент запевняє, що не хвилюється через розмови про імпічмент і впевнений, що люди його підтримають.

Відео ФБР розслідує, чи діяв Трамп в інтересах Росії - The New York Times

Видання The New York Times із посиланням на анонімні джерела надрукувало сенсаційну статтю. ФБР із травня 2017 року розслідує, чи навмисне американський президент діяв в інтересах Росії, коли звільнив екс-директора відомства Джеймса Комі. 

ФБР розслідує, чи діяв Трамп в інтересах Росії - The New York Times

Залиште свій коментар

Вибір редакції