Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп підкреслив впевненість щодо втручання Росії у вибори в США

Раніше Трамп повідомив, що на переговорах з Володимиром Путіним він має намір обговорити великі міжнародні проблеми і російське втручання в американські вибори.

Президент США Дональд Трамп не сумнівається в тому, що Росія втручалася в президентські вибори 2016 року.

Про це заявив офіційний представник Білого дому Хоган Гідлі.

"Він не сумнівався в цьому. Президент ясно дав зрозуміти, і він багато разів говорив, що вважає, що Росія втручається в наші вибори. Він сказав, що (президент РФ - ред) Володимир Путін дотримується своєї позиції на цей рахунок", - сказав Гідлі журналістам, відповідаючи на прохання прокоментувати новий звіт комітету сенату конгресу США по розвідці.

На запитання представників ЗМІ щодо позиції президента США по Криму, Гідлі відповів: "Ми не визнаємо спробу Росії анексувати Крим".

У вівторок комітет сенату конгресу США по розвідці опублікував несекретный звіт комітету, в якому підтримав зроблені в 2017 році висновки розвідслужб про те, що Росія втручалася в президентські вибори 2016 року і продовжує докладати зусилля з метою підриву демократії в США.

Раніше Трамп повідомив, що на майбутніх в липні переговорах з Володимиром Путіним він має намір обговорити як великі міжнародні проблеми, так і тему російського втручання в американські вибори. "Ми не хочемо, щоб хтось втручався в наші вибори", - пояснив він.

На запитання журналістів з пулу Білого дому, визнають США Крим російським, Трамп відповів: "Подивимося".

ВідеоТрамп не виключає визнання російської анексії Криму

"Побачимо!" - так президент США Дональд Трамп прокоментував можливе визнання Криму російським. Схожою була відповідь і на запитання, чи збережуться санкції проти Росії за незаконну анексію. Українське питання Трамп обговорить із Путіним у Гельсінкі 16 липня. Незадовго до цієї важливої зустрічі команду Трампа полишив один із найдосвідченіших американських дипломатів Джеймс Мелвілл-молодший, який останні три роки обіймав посаду посла США в Естонії. 

Трамп не виключає визнання російської анексії Криму

Нагадаємо, президент Російської Федерації Володимир Путін і президент США Дональд Трамп зустрінуться в столиці Фінляндії - Гельсінкі 16 липня. Трамп останнім часом знову почав висловлюватися на користь інтересів Росії. Зокрема, його останні заяви про необхідність повернути РФ до складу "Великої вісімки", порушили плани прем'єр-міністра Терези Мей про міжнародної ізоляції Росії у відповідь на провокацію в Солсбері.

Залиште свій коментар

Вибір редакції