Трамп почуває себе реабілітованим після свідчень Комі - адвокат

Але очікування лояльності від глави ФБР з боку президента було недоречне. 

Президент США Дональд Трамп задоволений тим, що екс-директор ФБР Джеймс Комі підтвердив, що він не є фігурантом розслідування про ймовірне втручання Росія у хід виборів в США.

Про це заявив адвокат Трампа Марк Казовіч, інформує DW.com.

"Президент почувається цілком і повністю реабілітованим", - заявив він, додавши, що "нарешті приватні заяви" Трампа були публічно підтверджені.

 

Але спікер Палати представників Конгресу США Пол Райан інакше прокоментував свідчення Комі. За його словами, очевидно, що очікування лояльності від глави ФБР з боку президента недоречне. Він наголосив, що директор ФБР повинен бути незалежним, "і це вкрай важливо".

Джеймс Комі буде особисто свідчити перед Комітетом з розвідки Сенату у четвер, 8 червня.

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп у березні просив двох керівників розвідувальних структур США допомогти йому чинити опір розслідуванню ФБР щодо зв'язків його кампанії із РФ. Однак чиновники відмовились це робити. 

Трамп звертався з таким проханням до керівників розвідувальних структур після заявили директора ФБР Джеймса Комі щодо розслідування втручання РФ у вибори у США. Трамп відправив у відставку Комі 10 травня за рекомендацією міністра юстиції, генпрокурора Джеффа Сешнса. 

ВідеоЗять Трампа перебуває під пильним наглядом ФБР на час розслідування зв'язків президента з РФ

Залиште свій коментар