Трамп пригрозив закрити кордон із Мексикою через "Марш мігрантів"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, до Штатів прямують "кримінальні елементи та наркотики".

Президент США Дональд Трамп заявив, що готовий підняти збройні сили та закрити південний кордон країни через масовий "Марш мігрантів", який прямує із Гондурасу.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Я повинен у найкоротші терміни попросити Мексику припинити цей натиск - і, якщо не вдасться зробити це, я підніму армію США і закрию південний кордон", - заявив Трамп.

За його словами, лідери Гватемали, Гондурасу та Сальвадору майже нічого не зробили, щоб зупинити "Марш мігрантів", який несе до Штатів "кримінальні елементи та наркотики".

"Натиск на нашу країну на південному кордоні, зокрема із кримінальними елементами та наркотиками, для мене набагато важливіший, як для президента, ніж торгівля або USMCA (договір між США, Канадою та Мексикою про вільну торгівлю – ред.). Сподіваюся, що Мексика припинить цей натиск на своєму північному кордоні", - підкреслив Трамп.

Напередодні Трамп заявив, що його країна припинить фінансову допомогу Гондурасу, якщо потік мігрантів звідти не завершиться.

У понеділок, 15 жовтня, близько трьох тисяч осіб перетнули кордон між Гондурасом та Гватемалою, йдучи на північ у бік Мексики та США. Організатори ходу назвали це "Маршем мігрантів" і планують отримати статус біженців у Мексиці або ж досягти Сполучених Штатів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції