Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп призначив власним помічником екс-очільника Fox News

Біл Шин також працюватиме заступником директора з комунікацій Білого дому.

Президент США Дональд Трамп призначив на посади власного помічника та заступника директора з комунікацій Білого дому екс-очільника телеканалу Fox News Біла Шина.

Про це повідомляє прес-служба Білого дому.

"Президент Дональд Трамп сьогодні заявив, що Білл Шин приєднається до персоналу Білого дому. Пан Шин буде працювати помічником президента та заступником директора з комунікацій", - йдеться у повідомленні.

Там також зазначається, що до того у сфері комунікацій Шин пропрацював більше 20 років. Також він був очільником телеканалу Fox News у 2016-2017 роках.

Наразі у Білому домі позиція директора з комунікацій вакантна, а тому поки Шин виконуватиме функції цієї посади.

Нагадаємо, у березні 2018 року з команди американського президента пішла одна з найбільш наближених до нього працівниць, директорка з комунікацій Білого дому 29-річна Хоуп Хікс, пропрацювавши на цій посаді всього кілька місяців.

ВідеоІз команди Трампа пішла одна з найбільш наближених до нього працівниць

Із команди американського президента пішла одна з найбільш наближених до нього працівниць, колишня модель, а донині директорка з комунікацій Білого дому Хоуп Хікс. 29-річній дівчині, кажуть політологи, Трамп довіряв навіть особисту переписку. Офіційно причини її звільнення поки невідомі. В американських ЗМІ пишуть, начебто Хікс розповідала своїм друзям, що у Білому домі вже досягла всього, чого хотіла.

Із команди Трампа пішла одна з найбільш наближених до нього працівниць

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції