Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп розповів, на чому заснована нова ядерна доктрина США

Протягом останнього десятиліття ядерні держави нарощували свої запаси.

Висновки нової американської ядерної доктрини засновані на реалістичних оцінках міжнародної ситуації в сфері безпеки, заявив президент США Дональд Трамп.

Про це пише Інтерфакс.

"Протягом останнього десятиліття, незважаючи на зусилля Сполучених Штатів зі скорочення ролі і кількості ядерної зброї, інші ядерні держави нарощували свої запаси, збільшували популярність ядерної зброї в своїх стратегіях в галузі безпеки, а в деяких випадках здійснювали розробку нових ядерних можливостей, що загрожують іншим народам. Між тим, послідовні адміністрації Сполучених Штатів відклали таку необхідну модернізацію нашої ядерної зброї, інфраструктури та систем доставки (...) Ядерна доктрина 2018 року вирішує ці питання", - зазначає Трамп.

ВідеоСША планують створити нову ядерну боєголовку для стримування Кремля

Боєголовками збираються оснащувати ракети Trident - українською це означає тризуб. Про це написало видання The Guardian - із посиланням на колишнього радника Обами. За словами екс-чиновника, чинна адміністрація США має намір послабити обмеження щодо використання ядерної зброї. Тим часом в Росії збираються посилити оборону. В окупованому Криму росіяни розгорнуть зенітно-ракетну систему.

США планують створити нову ядерну боєголовку для стримування Кремля

За його словами, документ "підтверджує прихильність" США "контролю над озброєннями та ядерного нерозповсюдження, підтримує мораторій на ядерні випробування і зобов'язується активізувати зусилля щодо запобігання, виявлення та реагування на ядерний тероризм".

Нагадаємо, що ядерна зброя буде використана Сполученими Штами Америки лише в разі настання надзвичайних обставин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції