Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полторак не озвучив конкретних термінів передачі Javelin до України

На його думку, більш важливим є сам факт передачі протитанкових комплексів.

Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що рішення про передачу Javelin буде прийнято "дуже своєчасно", а ось часові рамки не такі важливі.

Про це він розказав в ефірі передачі "Час-Time" на "Голосі Америки», - пише Українська правда.

"Ми сьогодні про це говорили. Ми обговорювали механізм передачі протитанкових засобів. Ми говорили і (про) інші питання,пов’язані із підготовкою особового складу і порядку передачі. Я думаю, що рішення про передачу Джевелінів в Україну буде прийнято дуже своєчасно і дуже правильно", - відповів Полторак на питання про терміни поставок зброї.

Мовляв, не так важливо, коли Україна отримає ці протитанкові комплекси, як сам факт того, що вони будуть надані.

ВідеоСША готуються до надання Україні протитанкових ракетних комплексів "Джавелін"

Про це в інтерв'ю "Радіо свобода" розповів Курт Волкер. За його словами, американці та українці працюють разом, аби транспортувати комплекси та залучити їх до роботи в українській армії.

США готуються до надання Україні протитанкових ракетних комплексів "Джавелін"

"Я думаю, що рішення про передачу, часовий графік передачі, він не відіграватиме надзвичайно важливу роль, ми працюємо над тим, щоби максимально ефективно механізм передачі був здійснений від Сполучених Штатів в Україну", - додав Полторак.

При цьому він зазначив, що важливим моментом є саме забезпечення збереження військових технологій.

 

"При цьому зберегти недоторканість тих протитанкових засобів, забезпечити збереження технологій, а також ефективної підготовки і використання розрахунків,які будуть працювати на тих засобах", - резюував міністр оборони.

Нагадаємо, оборонний бюджет США передбачає для України допомогу в розмірі 350 млн доларів. До списку можливих постачань, крім іншого, потрапили також протитанкові ракети Javelin, пишуть американські ЗМІ. Їх можуть надати за умови, що їх використовуватимуть подалі від лінії зіткнення – щоб не потрапили до рук бойовиків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції