Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп підтвердив намір вивести американські війська із Сирії

За його словами, головна місія США – розгром ІД – майже виконана.

Президент США Дональд Трамп заявив, що має твердий намір вивести американські сили із Сирії, де вони протистоять терористичному угрупованню ІД на чолі глобальної коаліції.

Про це пише Укрінформ.

"Я хочу виведення, я хочу повернути наші війська додому. Я хочу розпочати перебудову нашої нації ", - наголосив глава Білого дому.

Він підкреслив, що головна місія США – розгром ІД в цій країні – майже виконана. За його словами, "іноді приходить час повертатися додому, і ми обдумуємо це дуже серйозно".

Глава Білого дому також зазначив, що рішення по цьому питанню буде прийнято незабаром .

"Ми приймемо це рішення дуже швидко в координації з іншими країнами в тому, що ми будемо робити", - підкреслив американський лідер.

Фотогалерея Розтрощені будинки і порожнеча: як зараз виглядає сирійська Східні Гута, що потерпає від обстрілів (10 фото)

За його словами, інші країни, зокрема, Саудівська Аравія зацікавлені в тому, щоб Сполучені Штати продовжили свою присутність у Сирії. У відповідь на це американський президент зауважив, що американська сторона дуже багато витратила на допомогу іншим.

ВідеоУ Сирії від початку року загинули щонайменше тисяча дітей

Такі дані наводить Дитячий фонд ООН - ЮНІСЕФ. Організація Об'єднаних Націй надсилає гуманітарну допомогу до району Східної Гути, неподалік Дамаска - регіону, який урядові війська зараз обстрілюють найінтенсивніше. Щойно машини ООН їдуть - бомбардування поновлюються, кажуть свідки.

У Сирії від початку року загинули щонайменше тисяча дітей

Тим часом, високопоставлені представники адміністрації Сполучених Штатів, висловлюють необхідність США продовжувати свою присутність у Сирії. Крім того, сам президент Трамп неодноразово заявляв, що американські сили не виводитимуть свої сили, поки ІДІЛ не буде розгромлена остаточно.

Нагадаємо, раніше видання The Wall Street Journal писало, що Трамп наказав заморозити 200 мільйонів доларів у фондах для допомоги з відновлення Сирії. Також глава США нещодавно заявив про те, що США скоро вийдуть із Сирії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції