Трамп заявив про запуск "найбільшого в історії" пакету санкцій проти КНДР

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Трамп додав, ці зусилля будуть спрямовані на більш ніж 50 суден компаній та торговельних підприємств, які допомагають Північній Кореї уникнути санкцій.

Президент США Дональд Трамп у п’ятницю, 23 лютого, заявив, що Штати запустили "найбільший в історії" пакет санкцій проти КНДР, яка не відмовилася від ядерної та ракетної програм.

Про це повідомляє Reuters.

"Сьогодні я оголошую, що ми запускаємо найбільший набір нових санкцій щодо режиму Північної Кореї", - сказав Трамп.

За його словами, Казначейство найближчим часом буде вживати заходів для подальшого скорочення джерел прибутку та пального, які Північна Корея використовує для фінансування своєї ядерної програми та підтримки своїх військових.

Трамп додав, ці зусилля будуть спрямовані на більш ніж 50 суден компаній та торговельних підприємств, які допомагають Північній Кореї уникнути санкцій.

Раніше повідомлялося, що Північна Корея протягом 2017 року заробила близько $ 200 млн, експортуючи вугілля і зброю, незважаючи на санкції ООН. КНДР відправляла вугілля в порти в Росії, Китаї, Південній Кореї, Малайзії і В'єтнамі, в основному, використовуючи підроблені документи, в яких вказувалося, що вантаж є російським чи китайським. З'ясувалось, що КНДР поставляла кислотостійку плитку, у кількості, достатній, щоб обкласти великомасштабний промисловий об'єкт. 

ВідеоІсторична розмова: світ обговорює візит сестри лідера КНДР на відкриття Олімпіади

Кім Йо Чжон – найближча родичка чинного лідера КНДР. Вона єдина з династії Кім, яка наважилася приїхати до сусідів. І на Ігри, як виявилося, поїхала із листом від старшого брата. Подробиць змісту листа не розголошують, але особисто президента Південної Кореї запросили приїхати у Пхеньян якомога раніше.

Історична розмова: світ обговорює візит сестри лідера КНДР на відкриття Олімпіади

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції