Трамп знову висловився за повернення Росії до G7

Дата публікації
Перегляди
1519
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Трамп знову висловився за повернення Росії до G7

Фото: Associated Press

Заяву президент США зробив перед черговим самітом лідерів найвпливовіших країн.

Росія має бути представлена серед найвпливовіших країн світу. Таку думку висловив президент США Дональд Трамп під час зустрічі з президентом Румунії Клаусом Йохааннісом.

"Я думаю, більш доцільним було б", - прокоментував він ідею повернення РФ до G7. Ця заява пролунала напередодні чергового саміту лідерів Франції, Німеччини, Великої Британії, Італії, Канади, США та Японії. Він має відбутися 24-26 серпня у Франції.

Торік перед аналогічним зібранням Трамп також озвучував ідею повернення Росії до "Великої сімки", але це не дістало підтримки інших учасників. Свою думку американський президент усе одно не змінив – він продовжує вважати доцільним повернення до формату G8. "Я думаю, що буде краще, якщо Росія увійде до складу, ніж якщо її там не буде", - пояснив Трамп.

Раніше в серпні помічник президента США з національної безпеки Джон Болтон звинуватив Росію в крадіжці американських технологій, пов'язаних зі створенням зброї, зокрема гіперзвукової. Про це він заявив, коментуючи інцидент на військовому полігоні під Северодвінську. Версії того, що трапилося, різняться. Втім, президент США Дональд Трамп, низка експертів а також представники провідних західних ЗМІ дотримуються думки, що трагедія пов'язана з "Буревісником" – новою ракетою з ядерним реактором.

Дональд Трамп вірить у досягнення порозуміння між Зеленським і Путіним

Дональд Трамп вірить у досягнення порозуміння між Зеленським і Путіним
Наступна публікація